Zakázaní partneri

Autor: lenka vdovjaková | 21.2.2011 o 11:17 | (upravené 21.2.2011 o 18:08) Karma článku: 5,39 | Prečítané:  1091x

Kto z vašich známych žije v harmonickom partnerskom vzťahu?  Predpokladám že ich spočítate na jednej ruke..  Prečo to tak je?  Lebo človek nechce byť iný? Lepší?  Iste.. Avšak z pudla nespravíte vlčiaka.. I keď ja som už videla pudla ktorý bol fakt obranár, ale to bola asi skôr výnimka... Ak si chcete kúpiť psa do kabelky, na hranie pre deti, alebo na ochranu svojho majetku, tak si vyberiete plemeno ktoré sa na to aj naozaj hodí...

Ale výber partnera? ... Možno sa stačí ,,len zamilovať“ a žiť.. A  potom sa skôr či neskôr rozviesť /v tom lepšom prípade – a netrpieť/ ... Možno.. Lebo ak  natrafíte na ,,zakázaných žien a mužov pre vzťah“, to vám ani láska nepomôže...

Už behom prvého týždňa známosti, sa dá poznať žena chorobne žiarlivá a žena nezdržanlivá.  Chorobne žiarlivá žena  hovorí na prvých schôdzkach o vernosti a debatuje o žiarlivosti a vernosti.  Žena nezdržanlivá má tendenciu obracať do seba poháriky alkoholu aj jej výber schôdzok býva tam kde sa dá piť, iná sa zase  bude nechávať pozývať do drahých reštaurácií a pri najbližšej možnosti vám bude opisovať krásu šperkov v jej obľúbenom obchodnom centre kam chodí skoro každý deň.

Do druhej skupiny zakázaných žien patria ženy ktoré však spoznáte až po pár strávených dní, možno už i po jednom týždni spoločného pobytu v jednej miestnosti. Tak spoznáte  ženu lenivú, hašterivú a neporiadnu.

Ďalšia  skupina sa dá väčšinu vidieť po zhruba  3 mesiacoch chodenia.  Žena v tejto  skupine býva najnebezpečnejšia  a teda najviac zakázaná. Jedná sa o ženu  hysterickú. Takáto žena má viacero diagnostických momentov, jedná sa o časté hysterické chovanie.  Tak  napríklad: môže plakať, ostro vydierať... Ak jej predchádzajúci vzťah skončil zle, bývalý partner je ňou slovne ohováraný. Obratom ho ale môže vynášať, ako náhle sa muž sám dopustí niečoho čo sa jej nepáči.  Tiež je to neschopnosť neznášať pokoj a pohodu . Pohoda hysterickú ženu dráždi. Stále musí niečo robiť a prinucuje k tomu i muža. Ale tiež – jeden deň svoju kamarátku chváli, druhý deň ju ohovára, môže mať tiež divný vzťah k matke. Buď veľká nenávisť alebo príliš presladené slová a city k nej.  Na takúto ženu si však môže muž ,,zvyknúť“ to ale prináša ďalšie negatíva a takýto vzťah sa väčšinou i tak skôr či neskôr rozpadne.

 

V prvom pásme zakázaných mužov sú muži chorobne žiarliví.  Taký sa môže prejavovať už v prvom týždni známosti a môže vyhŕknuť temné varovanie typu - ,,keby som sa niečo dozvedel, tak by som...“ Už pri tretej či štvrtej schôdzke položí zopár otázok majúcich  ráz výsluchu  a väčšinou padne i nejaké prvé vytknutie.  Nečakane ženu navštívi v práci, alebo postáva pred domom. Najskôr to môže byť okúzľujúce, ale zhruba po troch mesiacoch sa toto negatívne chovanie vyvinie výrazne.

 Zhruba po jednom mesiaci môžete  rozpoznať muža alkoholika, či muža ktorý k alkoholu speje.  Buď pije veľké množstvo alkoholu a musí rýchlo piť aby sa opil,  alebo je po malej dávke nápadne opitý.  Alkoholik nevydrží nepiť ani jeden celý týždeň.

Ďalších nebezpečných mužov odhalíte až tak po 3 až 4 mesiacoch chodenia. Jedná sa o lenivca, hysterika a agresora.  Najmä hysterika a agresora môžete rozoznať až neskôr, pretože sa vedia celkom dobre pretvarovať a veľmi pekne vám prehrá rolu ktorú od muža očakávate. 

Pozor na tých ktorý často plačú, majú príliš kvetnaté reči , príliš sa dojímajú.  Pozor na pánov, ktorý sa nedokážu pokojne posadiť, vziať si trebárs knihu , niečo presadiť, rozobrať, alebo zložiť.  Pozor na tých, ktorý nedokážu chvíľu mlčať.

 Agresor sa začne prejavovať zhruba po 4  mesiacoch a prvý krát zakričí.  Zrazu budete mať pred sebou iného muža než akého ste poznali.  Pozor tiež na muža neustále otráveného, pesimistického, pretože zmena v muža radostného sa  väčšinou naozaj neudeje.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?