Tajuplný svet

Autor: lenka vdovjaková | 18.9.2011 o 16:14 | (upravené 18.9.2011 o 16:22) Karma článku: 6,27 | Prečítané:  1156x

Jasnovidci, hádači kariet a iný šarlatáni... Poviete si... áno,  určite je dobré pochybovať o serióznosti šarlatánov, ale celkom určite nie je dobré odsudzovať vykladačov kariet paušálne. Existuje mnoho ľudí ktorí sa vážne zaoberajú oblasťami ako je čítanie z kávy, či z tarotových kariet a týmto spôsobom nachádzajú riešenia. Ak to človeku naozaj pomáha, treba to využiť.

Ja som bola trochu divné dieťa od malička. Vedela som vykladať sny a všetkých našich známych som odhadla na prvý krát.  Karty boli pre mňa fascinujúce,  otvárali mi bránu do tajuplného sveta o ktorom som až neskôr pochopila, že nie je až taký tajuplný ako sa zdá. Mám ale  trochu nevýhodu oproti niektorým vykladačom kariet - nepoužívam nič teatrálne, dokonca nemám ani mačku, a ani sa nerozprávam s anjelmi .. ak  náhodou anjeli existujú - ospravedlňujem sa im - ale ja som zatiaľ ešte žiadneho nestretla...

Za to si myslím že je to všetko len o mozgu..  Človek bežne využíva tak 5 až 10% jeho kapacity.  Možno by sa to dalo vysvetliť ako analógia k počítaču.  Povedzme,  že každý máme v hlave super výkonný počítač /teda neviem či každý - ale buďme chvíľu optimisti/  ktorý šľape na plno. Problém je,  že je zahltený obrovským množstvom zbytočných informácií... Preto máme aj vysokú spotrebu energie pri takom malom výkone. .. Občas stres pomáha na rýchle ,,otvorenie" intuície - ale to je skôr už pud sebazáchovy... Myslím si že na to, aby vôbec človek mohol aktivovať aj nejaké iné časti mozgu ktoré by mohli viac poukázať na intuíciu je potrebné naučiť sa byť pokojný, odolávať stresu.. ,,Čistá hlava" je  kľúčom k otvoreniu ďalších vecí...  . Čistá jasnovidnosť je pritom ale veľmi vzácnym javom...

Ja  hľadám kľúč k pochopeniu vešteckých kariet a najmä ľudskej psychiky ktorá je stále tak veľmi neprebádaná...

Pre mňa je totiž vesmír plný energie a rôznych vibrácií - tieto prúdy sa snažím vnímať... Základné zmyslové vnímanie má každý - to tzv. mimo zmyslové je potrebné rozvíjať a cvičiť. Posilňuje to aj vôľu, rozvíja poznanie a dáva poznať úžasnú moc prírody.  Karty sú pritom pomôckou, prostriedkom k nadviazaniu kontaktu s ,,iným rozmerom". Sú prostriedkom, ako je napríklad virguľa  pomocou ktorej je možné nájsť vodu.  Virguľa prezradí určité informácie vďaka svojmu chveniu, podobne ako to robia karty pomocou svojich obrázkov.

Čítanie s kariet je pre mňa možnosťou vedieť sa uvoľniť.  Prijať to čo z človeka vyžaruje, aké sú jeho pocity, potreby, túžby starosti... Pomocou kariet ktoré ma dokážu uvoľniť,  dokážem lepšie tieto podvedomé signály vnímať a cítiť.  Zjednodušene povedané,  intuitívne sa naladím na biopole človeka a vnímam to aký je, ako sa chová v určitých situáciách, ako sa ,,hýbe" v rámci svojich osudových mantinelov..  Ale tiež i jeho  pre dispozície na rôzne ochorenia a pod.

V zásade hľadám prirodzené vysvetlenia pre javy ktoré sú z väčšej časti zavrhované ako nadprirodzené a zastávam názor, že pokiaľ sa vôbec niečo deje, pravdepodobne sa tak deje v medziach prírodných zákonov..

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?